Adam2006

Za kolik se dá prodat tento nůž?

Dá ss to vůbec? Bezna cena sem koukal ze je 300–400 kč, dalo by se to prodat za 50–100 Kč?

Odpovědi
seraphico

Každá věc má svého kupce. Pokud se jeho cena opravdu pohybuje mezi 300 Kč až 400 Kč, tak nevidím problém prodat ho řekněme za těch 100 Kč.

elkon

Takových nožů existuje mraky. Ceny různé. Takže já bych to nekoupil. Vždy se najde levnější, je to spotřební zboží.

Čecho_slovák

U nás na krámě ti ho dají ke koupené fólii zadara. Takže hodnota korunová, ne-li haléřová.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.