dust8

Za jakou cenu nyní prodat funkční kvalitní LCD, které je z roku 2008 a stálo prakticky 13 000 Kč?

Tento: https://www.czc­.cz/samsung-syncmaster-2693hm-lcd-monitor-26_3/54159/produkt

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Tak takový monitor prodáš za pár korun, řekněme do 500 Kč, ale to se musí najít kupec.

Další odpovědi
anonym

jakou měl cenu kdysi, tím dnes už nikoho neoslníš … i osmibitové počítače „kdysi“ mývaly hodnotu desítek tisíc korun. Musíš to poměřovat k dnešní nabídce a za uvedený LCD bych dnes nedal víc než 700 Kč s ohledem na to že, je to matrice TN, která má mimořádně špatné pozorovací úhly (především vertikální pozorovací úhly byly velmi špatné u tohoto typu, rozhodně horší než uváděli výrobci, těch 160st. je příliš optimistických, TN monitory ztrácely věrnost barevného podání kdykoliv se na ně někdo jen trošku křivě podíval).

anonym

Různý prodejci repasovaný techniky takový prodávaj tak za 1500 Kč. To ale neznamená, že vám za něj 1500 Kč daj.

zjentek

Klikni na „najít podobné“ a budete tam dnes na ceně okolo 2.999 až 4.500kč. (;(;(;

(Jestli ten tvůj je plně funkční, tak ti za něj dám pětikilo. Samsung je držák. Když tak více v poště. (;)

zjentek

Doplnění: samozřejmě za předpokladu, že cvakneš shipping a handling je na tobě (;

Vojta24

„Samsung je držák“, CHA – tak to zní skoro jako „odborné“ stanovisko Zjenteku …

… jak se můžeš rozhodovat podle nic neříkajícího loga značky ? Tady rozhodují skutečné parametry a ne marketingové pozlátko výrobce. Parametry dávají dnes tomuto monitoru jasně palec dolů. Na druhou stranu, si ale dobře poukázal na skutečnost, že se na světě najde dost lidí, kteří netuší jaký je rozdíl mezi TN, PVA, MVA, IPS a právě někomu takovému bys to mohl úšpěšně střelit. Jen tedy musíš zdůraznit, že „ťamťung je držák“ 😁

zjentek

No více by mně pomohlo, kdybych se tady dozvěděl, jaký je rozdíl mezi TN, PVA, MVA, IPS a právě někomu takovému bys to teď mohl úšpěšně vysvětlit. (;

Dochy

Cos na té větě o Samsungu nepochopil??? Já mám s výrobky dané značky také docela slušnou zkušenost. Alespoň co se týče životnosti. O ničem jiném ta poznámka není.