Mikrotem

Za jak dlouho přijde předvolání k soudu ode dne podání návrhu?

Nejlepší odpověď
marci1

Nelze odpovědět. Záleží na mnoha okolnostech. Třeba kolik takových návrhů soud obdrží, kolik má soudce návrhů přidělených ap., prostě jak to stíhá.:-))

Další odpovědi
hapiky

Všeobecně je předvolání o mnoho pomalejší, než anglická nová verze covidu, ale zase nemívá smrtelnou hrozbu či zdravotní následky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Neurčitá otázka – jakého návrhu? žaloby? návrhu na vydání platebního rozkazu? obžaloby v trestním řízení?

Mikrotem

návrh na přiznání svéprávnosti