Avatar uživatele
Agneta

Za co stojí muž, který „využije toho“, že se s ním žena na první schůzce vyspí?

Inspirovala mne tato 1899 dní stará odpověď: ►Osobne bych si nevazil holky nebo zeny, ktera by mi dala hned na prvnim rande.
Clovek musi znat svoji cenu..
Doplňuji:
Ostatne zena, ktera roztahne nohy hned na 1. schuzce za moc stat nebude◄

Takže teď jde o to jeho „za moc stát nebude“ – totiž třeba ve Švédsku je prostituce zakázaná, ale víte jak? Žena může klidně beztrestně nabízet, ale když muž nabídku přijme, je to trestné. To jsem sice mírně odbočila, ale k tomu vyspání na první schůzce patří přece dva, a jak si tedy potom ještě může dovolit si takto stěžovat, že „nebude stát za nic“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, briketka10, zzzzz, marci1, Frogman, gecco před 3002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Když fena nechce, pes neskočí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ten který je Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Za „ho..“ dnes jsou takoví skoro všichni
chtěli by jen zasouvat to říká moje kámoška.
Neváží si mladých, starších, nejstarších ani
svých rodičů, kouří pijou nad míru, potom se
takhle chovaj. Kde je to gentlemanství s let
minulých :(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mně je jedno, za co budu jako muž stát. Pokud proběhne tzv. chemie, tak si to rozdáme, žádné spaní. Pak se uvidí.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

I v téhle situaci lze uplatnit Hloupý/á kdo dává, hloupější kdo nebere.
Zní to divně, ale něco na tom bude. A stejně má i tahle mince dvě strany, ženskou a mužskou.
Žena si bude myslet, že pro něj nebyla dost atraktivní, a bude z toho mít depku a muž si bude říkat, že bude za hlupáka, když nabídce odolá.
Přitom by snad stačilo nenavodit takovou situaci, kdy by k sexu snad mohlo dojít, to znamená nenechat se pozvat k ní/k němu domů „na kafe“, to pak z toho vyplývá, že se čeká něco víc. Chlap je lovec a když mu taková slepice sedne rovnou před flintu, tak si může říkat, že ušetřil za náboje.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

To máš těžký, protože leckterá žena to od něj vlastně čeká, a když to nedopadne, klade si otázku, jestli nakonec není gay nebo impotent.
Navenek se však ženy tváří, že jim o sex vůbec nejde, ba že jim je dokonce proti mysli. Přetvářka a intriky, to je jejich. Bohužel :{(>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Není to spíše tak, že muž ženu „ukecá“?

Schůzky se ženami znám jenom pracovní, takže zvyklosti
žen v tomto ohledu moc neznám (jenom z vyprávění).

Já bych neznámému muži na první schůzce sex nenabídla…

Za co stojí muž, který ženu (už) na první schůzce „ukecává“?
Muž, který v ženě vidí jen sexuální objekt, podle mne za moc nestojí.

___

[Mně otázka vyznívá, že žena nabízí, muž využívá.
Nejsem si jista, jestli Agneta otázku takto mínila.]

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Nabízet může. To je asi tak všechno, „dát“ si ne první schůzce určitě nenechám. Prostě pozdeji, až poznám, že je to osoba, která mimo jiné nedává na počkání…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Odpověd na tuto otázku může nejlépe posoudit ta žena která se s ním vyspala.;-)
Jinak bych ještě chtěl dodat že když chlap odmítne ženu,stane se z ženy pomstichtivé a rafinované monstrum.DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Myslím, že je to oboustranné. Sex na 1.schůzce, čili s neznámým člověkem nepovažuji za nejlepší nápad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zaujalo mě, že „…která by mi dala“. Pokud by znal svou cenu, napsal by … která by mi CHTĚLA dát …! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Spíše bych se zajímal o jeji chování a vystupování ve společnosti a ke mně a z toho by asi vyplynul ten sex na první schůzce.V případě osobních sympatii proč ne ? Jestli se žena muži nenabídne sama tak muž nemá co využívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Prostituci nechme stranou,s tím zkušenost nemám. Ale k té otázce o prvním rande- musíš si uvědomit,že at chceme nebo ne,tak chlap má přeci jenom trošku jinou úlohu ,a to jak ve společnosti celkově,tak i v páru,potažmo v rozmnožovacím světě. Chlap je prostě množitel a často myslí úplně jiným ústrojím než by (možná) měl. Je to úplně jiný živočišný druh než žena.Tím nemyslím lepší nebo horší-prostě jiný. Je to o tom,že když chlap na 1. rande udolá ženu,a pochlubí se tím,tak -ON je „pašák“,že to dokázal,ale žena je prostě jen "davajka"protože podlehla-Muž je ten který je svůdce a prostě to zkouší a zkouší..tak to vidí společnost.Sa­mozřejmě to ale neznamená, když tohle žena udělá třeba jednou-vyjímečně-stane se.Každý udělá chybičku někdy.Ovšem horší by to bylo jako pravidlo.Čili můj názor je-davajku nelze označit za jedno selhání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

mojitek >>> docela dobře ses z toho vykroutil, fakt dobré, ale ty víš o co šlo, např. hned pod v komentu pro ivzez, že:D

Byla to totiž právě tvoje (1900 dnů stará) odpověď, ketrá mě k té ot. inspirovala:DDD

před 2998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

já se z toho nechtěl vykroutit-opravdu-(ať se propadnu do západního Německa). Jj,myslím že si vzpomínám že jsem něco takovýho psal kdysi. Ale znova opakuju,že jedno selhání ještě děvku z ženy nedělá.Jinak-měl jsem kdysi holku,která ne a ne dost dlouho-však víš co. No ale nakonec se z ní vyklubala taková…Ale po všech zkušenostechvím,že jestli to chlap myslí vážně s ženou,tak se o nic ani nepokusí na prvních schůzkách,a to platí oboustrnně.Pravda?

před 2998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

ivzez > ne „nabízí – využívá“, ale: citát z mého komentu dole: >nejdřív „zasouvat“ a potom si ještě stěžovat na „tu děvku“<
To by měl říct: „ta ženská je ale prase, ona se se mnou vyspala“, že:DDD

před 3001 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Mně to pořád přijde chybně formulované
(využít lze toho, co se nabízí):

„Za co stojí muž, který »využije toho«, že se
s ním žena na první schůzce vyspí?“

K čemu/jak využije?
Pokud míníš následnou stížnost, to bych viděla na zneužití…

před 2998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

ano, máš pravdu, bylo to moc narychlo…:DDD
takže se mi mnozí vymlouvali, jak jen mohli:DDD

před 2998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirkajirka

.O sexu kdy,kde a jak rozhodujete v naprosté většině vy dámy.My muži přijimáme jen nabidky. nic nezneužíváme. No my muži sice nabídky také navrhujem ale tady platí co napsal Dudu.

před 3002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirkajirka

Že-by uražená ješitnost?

před 3002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Víš že bych věřila, že tohle napsal puberťák – a né starý dědek? Ale to je rysem tvé osobnosti.
Navíc jsi otázku nepochopil, otázka „o voze a ty o koze“, že.
Tvůj příspěvek je zatím ze všech osmi vysloveně nejhorší.
Víš vůbec o co tady jde?
Jen puberťák neví:DDD

před 3002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Pardon, z devíti:DDD

před 3002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

marci1 > ano, super:D

před 3002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

No, ale tak to bývá
muži můžou a ženy
néé 😁

před 3002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

briketka10 > super odpověď…ano tak to bohužel je, nejdřív „zasouvat“ a potom si ještě stěžovat na „tu děvku“ že:DD

před 3002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

tforro > a za co tedy stojí takový muž?

před 3002 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek