emko50254gg

Z ničeho nic mi přestala fungovat většina kanálů v TV, co s tím?

Zdravím,

z ničeho nic mi přestaly fungovat některé – většina, kanálů v TV.
Máme anténu a ladil jsem to a načetlo mi to pouze CNN Prima, Očko, Noe TV a Barrandov News, nic vic nejde. Nenačte to ČT, Novu, běžnou primu a další běžné progamy…
co se s tím dá dělat?
Platím poplatek od jakživa.

Edit: Tak jsem koupil set top box s DVB-T2, naladilo to navíc TV sport, Novu a dalších pár nesmyslů ze SK, ale nenaladilo to ČT a další spoustu programů. Jen je vtipný platit poplatek a nemít možnost si pustit ty jejich nesmysly, ale co už no, stejně na to nekoukam. A jsem středočech tak ostravský vysílač asi ne. Hele dik.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Možná by to chtělo STB s podporu DVBT-T2 (nebo rovnou novou TV). Počítám, že s vysíláním v DVBT-T1 v tvé lokalitě je šmitec. ;) :D :D

Další odpovědi
Dochy

V jaké oblasti? Ještě jsi nezjistil, že se přechází z DVB-T1 na DVB-T2?

Aquamen

30.9. se vypínal Ostravský vysílač(tedy celý moravskoslezský kraj) to znamená že vám půjdou pouze programy s označením T2 pokud nemáte programy s označením T2 tak nepůjdou. Viz odkaz.

https://polar­.cz/zpravy/mo­ravskoslezsky-kraj/cely-ms-kraj/11000021736/ve-stredu-30-zari-zmizi-z-vetsiny-televizoru-cela-rada-televiznich-stanic-vcetne-tv-polar-proc-a-jak-je-znovu-naladit

Dochy

Tak to chce další upřesnění:
Máš vlastní anténu? Pokud ano, kam je namířená? Případně doplň jaké multiplexy na jakých frekvencích chytáš. Můžeš povolat i nějakého anténáře z okolí (což samozřejmě něco stojí)
Jseš na společné? Dořeš se správcem