juie

Z kolika ingrediencí se skládá parfém???

cca
Doplňuji:
:)))))))

Nejlepší odpověď
tom004

Obávám se,že to budou vědět jen ti kteří je vyrábí.A ti se tím zrovna moc nechlubí.Když odpovím,že z 10,nebo 150,stejně jsou to jenom nic neříkající čísla.

Další odpovědi
anonym

http://www.chy­trazena.cz/mo­da-a-trendy/pro-zeny/vse-o-parfemech-jak-funguji-z-ceho-se-skladaji-a-jak-vybrat-ten-pravy-11875.html

elektrikář

Výroba parfémů to je věda některé vůně se uvolní ve vodě jiné v lihu jiné v tuku. Jsou vůně rostlinné i živočišné.Jsou vůně které nádherně voní ale při smíchání nepříjemně vybuchují. Smněsi jsou výrobní tajemství.

sejtanka

Raděj nevědět co za patoky na sebe stříkáme:-)))