Nezadany

Z čeho vznikají bolesti hlavy ?

Odpovědi
anonym

Z mnoha příčin – od dehydratace přes záněty (dutin, nervů…) po třeba problém s krční páteří, viz např. migréna.

MamarCOOL

Zmlácení se hlavou o zeď jak myslíš že mi nebolí hlava.

Cizecek.M

Tak u mě je to celkem jasné… Já hodně špatně spím. Spíš vůbec a když, tak spánek nestojí za nic… takže u mě to souvisí s tímto.

KaraskovaAl

Tak přesně tohle znám. Ale už jsem v pohodě, protože jsem si našla bylinky, co mi pomohly. A jsem za to fakt ráda, protože už se ty problémy podepisovaly na mé psychice :(