Lukynxd

Z čeho nejlépe maturovat, když chci na pedagogickou fakultu?

  • jsem v prvním ročníku gymnázia
  • jen bych chtěl mít představu, na jaké předměty mám vkládat většinu svého školního času
  • nebo je vlastně jedno, z čeho máte maturitu?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Je to jedno, na peďák se dostane každý

Další odpovědi
NoFear

Je to jedno. Vyber si, co chceš – tam kde to jde. Co se ti líbí, co tě baví a co ti jde. Na nějakou paďagogickou fuckultu se v poho dostaneš.

Mc Merkurion

… to je fuk, než půjdeš k matuře, tak se nebude maturovat už z ničeho důležitýho …

Justin1

Během studia na gymnáziu bys měl vidět, které předměty máš nejraději. Z nich se ti bude snáze maturovat a na pedagogické fakultě potom můžeš studovat učitelství těchto předmětů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.