BEAES

Z čeho mám udělat ocas?

Sháním převlek za čerta-na Mikuláše-vše jsem sehnala, jen ocas mi chybí, z čeho by se dal vyrobit?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Třeba lano očernit, na konci roztřepit.

Další odpovědi
iceT

Co takhle zkusit sehnat lano,na jednom konci roztrepit a druhym koncem pridelat ke kostymu?No,mozna by neuskodila nejaka barva,ale je to jen napad.

aramah

Já ho udělala s chemlonu.

anonym

tři kusy prádelní šnůry splést do copu,na konci roztřepit a namočit do černé barvy

anonym

Vyrobte ho způsobem jak se dělají kartáče na čištění sklenic a zkumavek. Jestli máte zhruba 2metrový drát, asi 0,5 mm by měl stačit a nastříhané pruhy papíru či látky, nebo jakési chuchvalce z ozdob na vánoční stromek, pak už vzít vrtačku – aku, ruční.. Drát přehnout na půl, v ohybu přichytnout do něčeho pevného, očko. Drát by měl být těsně nad nějakou rovinou, stolem. Konce drátu uchytit do sklíčidla a napnout. Mezi 2 dráty vyskládat ty pruhy čehosi a opatrně roztočit vrtačkou.. Hotový ocas zkrátit podle uvážení.

http://www.kar­tacovnakolovec­.cz/czech/pro­dukty_sv_lahve/