Osbourne

www.ulozto.cz – jak mám teď stahovat z této stránky?

Prosím vás jak mám teď stahovat z této stránky jak tam dali ten nový design,když kliknu na odkaz stáhnout tak se nic neděje,ale při starém designu to šlo normálně.Poraď­te prosím

Nejlepší odpověď
Honzucha

Já tam mám napsáno zatím toto: Na serveru aktuálně probíhá přechod na novou verzi Ulož.to. Některé funkce mohou být dočasně nedostupné. Děkujeme za pochopení. Stav migrace 87%

Další odpovědi
Blecha

Zkuste spíš www.uloz.to

panenka

Já jsem z teto stránky dnes stahovala klikni si na tento odkaz http://www.uloz­.to/2799271/fil­my-avi-na-ulozto-cz-doc
napiš do rámečku název filmu nebo pohádky kterou chceš stáhnout a dej vyhledat pak se ti zobrazí rámečky s filmem klikni na jeden dej stáhnout a pak si dáš kám to chceš stáhnout a zbytek už je stejný jako předtím.