kelne

War Z nefunguje

Stáhl jsem si tuto free hru, vše funguje. Ale když se chci připojit do hry, tak to po chvilce načítání napíše: cant connect master server.
Neví někdo co stím ? Rád bych si tu hru zahrál.

Děkuji.
Doplňuji:
Nic nepomohlo. Teď vyšel update, který to má spravit. Jenže když to chci updatovatm napíše to: nelze kontaktovat sever :(

Odpovědi
pl4toon

Zkus na chvilku vypnout firewall. Pokud se pak připojíš v pořádku, tak přidej do firewallu vyjímku této hře pro příchozí a odchozí připojení.
Pokud používáš extra firewall (ESS, KIS, NIS, a pod) tak doufám, že máš vyplý ten ve Windows.