Misio

Vztahuje se amnestie na mou zenu,kdyz byla v minulem roce odsouzena na tri roky za loupezne prepadeni?PSje prvotrestana.

Dobry den,vztahuje se amnestie na mou zenu kdyz byla vminulem roce odsouzena na tri roky za loupezne prepadeni?PS:je prvotrestana.Dekuji za odpovedi.

Nejlepší odpověď
Reuef

amnestie se nevztahuje na nasilne trestne ciny

Další odpovědi
tom004

http://www.klau­s.cz/clanky/3266

terry

Doufám, že ne.
Nebo si půjčím pár mega, naložím barák, zvířata, vyhlásím bankrot a stěhuju se na Hawai.

karin sivako

ahoj to bych taky rada věděla,ale asi nikdo nezna odpoved…no počkam a uvidim