annas

Vzpomínáte si na jednoho slovenského herce, komika, dramatika, spisovatele a autora literatury pro děti?

Zemřel před 8 lety. Je známý i z televize, kde vystupoval se svým kolegou, manželem významné herečky, která vstoupila do politiky.

Nejlepší odpověď
vagra

Július Satinský nebyl jenom herec a komik, který společně vystupoval se svým kolegou a kamarádem Milanem Lasicou a uměl mluvit i výborně česky nebo maďarsky.
Filmy- BULDOCI A TŘEŠNĚ (1981), S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT (1982) TŘI VETERÁNI (1983),VESNIČKO MÁ STŘEDISKOVÁ (1985) RUMPLCIMPRCAMPR (1997).
Doplňuji:
Magda Vašáryová.Provdala se za herce Milana Lasicu.
Na počátku 90. let přijala nabídku Václava Havla na velvyslanecký post v Rakousku.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/herec/982-julius-satinsky/

Další odpovědi
kapka

Július Satinský.