Mr.KerryN

Poradíte, jaké vzdělání potřebuji na to být dobrý 3D Enviroment artist?

Mohl bych se zeptat jakou školu nebo jaké vzdělání potřebuji na to být dobrý 3d enviroment artist? Zajímám se o toto téma už delší dobu a už jsem vytvořil pár světů, takže by mě to zajímalo čistě z orientačního hlediska. Děkuji za odpověď.

vzdělání, škola, 3d environment artist – není otázka

Nejlepší odpověď
annas

Po maturitě vystudoval vysokou školu.

Existuje 24 škol a fakult, na nichž je možné studovat obory, které jsou uvedené v článku "Nová média a multimédia.

Musíte si projít všechny obory a porovnat ten, který se nejvíce hodí pro to, co chcete dělat.

https://www.vy­sokeskoly.cz/v/kul­tura-a-umeni/nova-media-a-multimedia/

Určitě máte ve škole výchovného poradce, který má – měl by mít – přehled všech VŠ a oborů.

Další odpovědi
Edison

Na otázku, jestli poradíme, nelze odpovědět jinak, než ANO/NE.