maia

vyznamenání? Do kolika 2?

do jakého průměru nebo do kolika 2 je vyznamenání na ZŠ díky!

Nejlepší odpověď
chudst

Do prumeru 1,5 je vyznamenani. Nesmi tam byt vsak zadna znamka horsi nez dvojka. (Takze i kdyzbyste mela same jednicky a jednu trojku, tak vyznamenani nedostanete.) Do kolika dvojek vam taktez nereknu, protoze vse se odviji od prumeru (a nevim, kolik vy mate predmetu).

Další odpovědi
Alesh

jj, jak říká kolega. Vyznamenání bylo za našich mladých let za vysvědčení kde bylo min. 50 % jedniček a zbytek byly dvojky. Čili máš-li např. 10 klasifikovaných předmětů, pak musíš mít alespoň 5 jedniček (nebo víc) a 5 dvojek (nebo míň).