thetom96

Počítá se výše výživného ze mzdy před exekucí, nebo po ní?

Dobrý den,

zajímalo by mě, jestli se výše výživného počítá ze mzdy před exekuci, nebo po exekuci.

Upozornění od robota
Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nevložil jste otázku, ta končí otazníkem. Naopak do pole pro popis byla vložena nepřímá otázka a ta otazníkem správně nekončí. „Zajímalo by mě…?“ > odpověď na takto položenou otázku by zněla „Ano, zajímalo.“
Výživné při exekuci

Odpovědi
JájsemRaibek

Samozřejmě že před exekucí. Vyživovací povinnost nemůže být ovlivněna srážkou exekuce.