Negr

Vývoz piva = rentabilní?

Zajímalo by mě zda by bylo rentabilní si ve východním Německu založit českou hospodu a vozit tam české pivo. Šlo by jenom o malou hodpůdku bez vaření, když počítám cenu za pivo = 3 – 4 eurům? Zohledněte prosím dopravu + daně, cla, atd. Ne nákup samotné hospůdky.

Odpovědi
arygnoc

za vypracovanie podnikateľského plánu a finančné analýzy sa platia nemalé prachy.

pripravte si tak 100 – 200.000 + ponuku na 5–10 rokov podielu v % zo zisku a začneme sa baviť.

Emefej

Sasové i ostatní východní Němci nejsou zdatní pivaři. Pro kvalifikovaný odhad reantability takového podniku je nutné mít zpracovanou demografickou studii lokality. Zdarma se žádné kvalitní odpovědi nedočkáš.

Lamalam

Také by byl vhodný marketingový průzkum uživatelských preferencí.