smart aleck

Využíváte erecepty a jste spokojeni s touto službou?

Já to beru jako velkou výhodu. Zrovna jsem telefonoval mé ošetřující lékařce, zda by mi předepsala recept na léky bez mé přítomnosti. Odpověď zněla: Ano, samozřejmě. A za chvíli jsem obdržel SMS s kódy pro lékárnu.

Nejlepší odpověď
dubraro

Využívám. Šetří to čas mně i lékařce při předepisování dlouhodobě užívaných léků.

Další odpovědi
Klaproth

Nevyužívám. Naposledy jsem si pro recept byl někdy v polovině osmdesátých let.

Dochy

Ale jo, v mnohém je to fajn. Jen se mi nelíbí, že způsob zavádění byl poněkud násilný, a mám obavy, že vývoj funkčnost zůstal/zůstane na půli cesty. Pokud se nemýlím, tak ve slibech byla i nějaká kontrola na možné nežádoucí interakce předepisovaných léčiv a nejsem si jist zda byla či bude realizována.

Drap

Ano, dost často.

jirka F

Využívám průvodku e-receptu,sice tam je QR kòd.Ale nevím na jakou stránku mě to přesměruje.