leos39

Využít nebo ne firmu na úklid domácnosti?

zdravím všechny, zajímalo by mě, jestli yvužíváte úklidové firmy? vyplatí se to, nebo sjou to jen vyhozené peníze? jaký na to máte názor?

Odpovědi
veruberu

ahoj, leoši, záleží na tom, co od úklidu chceš, pokud chceš mít jednou za čas opravdu čisto, tak rozhodně ano. Já služby úklidovky využívám – dvakrát ročně an velký generální úklid. můžu doporučit www.damauklid.cz, mám s nimi skvělé zkušenosti

zjentek

to je různý a hlavně od povahy- všechno se odvíjí od schopnosti umět si udělat pořádek :o

petrdostal

Já třeba kvůli svému zaměstnání nemám moc čas doma uklízet, takže vlastně ani nemám jinou možnost, než si někoho najímat. Většinou to dělám tak, že když doma potřebuji uklidit, tak si zadám poptávku na tento poptávkový portál http://www.trhpop­tavek.cz/ a počkám si než se mi někdo ozve. Zatím to vždy bylo celkem rychle a i s výsledkem jsem byl většinou spokojen.