Pavel950710

Využili byste úklidové/převozové služby?

Využili byste placené služby úklidu garáže, sklepa, apod. s následným odvezením vyklizených nepotřebných věcí / odvezení vysloužilých či už nepotřebných spotřebičů, nábytku, atd. / drobného stěhování, převozu čehokoliv (s využitím malé dodávky)?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Osobně bych využil všechny služby.

Když jsme koupili barák na horách a chtěli ho upravit k obrazu svému, tak jsme podobnou službu využili. Ovšem nebylo toho na malou dodávku, nýbrž na několik náklaďáků.

Další odpovědi
Klaproth

Osobně bych využil všechny služby.

Zaplatit si někoho, aby za mě udělal práci, kterou nechci nebo nemůžu udělat, mi přijde naprosto normální.

Emefej

Osobně bych využil všechny služby.

Využil jsem. Po povodních 2002 jsme měli v přízemí domu bahno do výše 90 cm. Sklep byl zanesen až po strop. Bez pomoci odborné firmy bych to vyklízel ještě dnes.

yuko

Služby bych nevyužil a ani nikoho takového neznám.

Ne. Od toho mam kamarady.

anonym

Osobně bych tyto služby nevyužil, ale znám někoho, kdo by je nejspíše využil.

nemám problém, ale někteří určitě ano. třeba ti, co nechtějí makat rukama, ale hlavou. tam se v životě budou muset spolehnout na tyto služby a ne jen na ty.

Drap

Služby bych nevyužil a ani nikoho takového neznám.

Určitě ne. Češi mají většinou trochu jinou mentalitu, vzhledem ke svým věcem, než bývá ve světě zvykem. Kromě toho rád používám staré nepotřebné věci k vytvoření něčeho nového, co bude i nadále sloužit.

anonym

Služby bych nevyužil a ani nikoho takového neznám.

Služby bych nevyužil, protože než nějakou věc vyhodím, tak ji desetkrát převrátím a popřemýšlím k čemu by se mohla ještě hodit.
Kolikrát manželka nadává, proč to ještě skladuju.Naštěstí mám rodinný domek, tak je to ještě kam ukládat.
Ale než-li jsem se přestěhoval, tak mi jeden starší pán říkal:„Pamatuj, 10 let budeš něco skladovat, pak to vyhodíš a za týden to potřebuješ.“
A MĚL PRAVDU.
Sice se nyní nechá hodně věcí koupit, ale proč kupovat novou když stará ještě poslouží?A peníze takto ušetřené mohu použít jinde.

brillant

Služby bych nevyužil a ani nikoho takového neznám.