Avatar uživatele
Pavel950710

Využili byste úklidové/převozové služby?

Využili byste placené služby úklidu garáže, sklepa, apod. s následným odvezením vyklizených nepotřebných věcí / odvezení vysloužilých či už nepotřebných spotřebičů, nábytku, atd. / drobného stěhování, převozu čehokoliv (s využitím malé dodávky)?

Zajímavá 0 před 2832 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Osobně bych využil všechny služby.

Když jsme koupili barák na horách a chtěli ho upravit k obrazu svému, tak jsme podobnou službu využili. Ovšem nebylo toho na malou dodávku, nýbrž na několik náklaďáků.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Osobně bych využil všechny služby.

Zaplatit si někoho, aby za mě udělal práci, kterou nechci nebo nemůžu udělat, mi přijde naprosto normální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Osobně bych využil všechny služby.

Využil jsem. Po povodních 2002 jsme měli v přízemí domu bahno do výše 90 cm. Sklep byl zanesen až po strop. Bez pomoci odborné firmy bych to vyklízel ještě dnes.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Služby bych nevyužil a ani nikoho takového neznám.

Ne. Od toho mam kamarady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Osobně bych tyto služby nevyužil, ale znám někoho, kdo by je nejspíše využil.

nemám problém, ale někteří určitě ano. třeba ti, co nechtějí makat rukama, ale hlavou. tam se v životě budou muset spolehnout na tyto služby a ne jen na ty.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Služby bych nevyužil a ani nikoho takového neznám.

Určitě ne. Češi mají většinou trochu jinou mentalitu, vzhledem ke svým věcem, než bývá ve světě zvykem. Kromě toho rád používám staré nepotřebné věci k vytvoření něčeho nového, co bude i nadále sloužit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Služby bych nevyužil a ani nikoho takového neznám.

Služby bych nevyužil, protože než nějakou věc vyhodím, tak ji desetkrát převrátím a popřemýšlím k čemu by se mohla ještě hodit.
Kolikrát manželka nadává, proč to ještě skladuju.Naštěstí mám rodinný domek, tak je to ještě kam ukládat.
Ale než-li jsem se přestěhoval, tak mi jeden starší pán říkal:„Pamatuj, 10 let budeš něco skladovat, pak to vyhodíš a za týden to potřebuješ.“
A MĚL PRAVDU.
Sice se nyní nechá hodně věcí koupit, ale proč kupovat novou když stará ještě poslouží?A peníze takto ušetřené mohu použít jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Služby bych nevyužil a ani nikoho takového neznám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání