ptáč

Vyúčtování za plyn, RWE, jsou zloději?

Nedoplatek 127,37– https://goo.gl/i­DUq85
2 nebo tři měsíce jsem po dobu rekonstrukce kuchyně plyn nepoužíval.

Nejlepší odpověď
dudu

Nebudu zacházet do detailu, ale naše domácnost platí kvůli nízké spotřebě za každý kubík cca pětikorunu, celkem vč. stálé platby pak asi třicet korun. Při vyšší spotřebně plynu se pak fixní náklady rozmělňují.

Další odpovědi
Drap

Tak to kdyby jsi viděl můj účet za plyn, tak to s tebou sekne.

anonym

a kde je problém, že je drahý? mám podobnou spotřebu (30 m3/rok) od Bohemia Energy a cena podobná. dát litr ročně za plyn na vaření je zadarmo

jepik

Podíval jsi se kolik je stálá měsíční platba zá plynové hodiny. U všech dodavatelů je stejná cca 86 Kč měsíčně, ať spotřebuješ 100 kubíků nebo žádný.
Takže jsi platil pouze za hodiny.

bolak

Měl bys vidět můj účet jaro-léto, kdy byl kotel mimo provoz. A jinak 5.500Kč jsem platil loni za plyn, a to ho zapínáme jen na 5 minut večer na ohřev vody do vany, jinak je vypnutej a vytáhlej ze zásuvky. Nevim kde se berou u RWE ty čísla..

ptáč

Díky vám.