mosoj

Vysílání ve standartu DVBT 2.

Ještě zcela neskončil přechod z analogu na digitál a již se připravuje v brzké době zavedení nového standartu Tv vysílání DVBT 2. Vysílání v tomto standartu nejsou schopny přijmout žádné dosud prodávané Tv !! Rozumíte tomu ? Já ne !!
To si zase všichni ( i majitélé nových Tv) budou kupovat settopboxy? Do pr … se všemi co o tom rozhodují !
Doplňuji:
RomanP : DVB S2 vám nic neříká ? Je to naprosto stejný problém jako u DVB T2.
Nastupují 3 D technologie a DVB S to také nezvládne !! Paralelní vysílání DVB T – T2 nebo DVB S – S2 není možné. Takže jedno nebo druhé !

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já doufám, že to bude ještě nějakou dobu trvat a že si své televize ještě aspoň tak 1–2 roky užiji, stejně jsem plánovala koupit novou televizi a pokud to bude dříve, tak budu muset koupit set-top-box pro DVBT 2.
Mosoji, já se už ničemu nedivím a musím přiznat, že jsem i kapitulovala v tom směru, že mně jen tak něco nerozčílí,,,ono se toho děje tolik co mi hlava nebere, že bych se z toho musela zbláznit,,,:-)

Další odpovědi
RomanP

Já kouipil 2 satelitní komplety na 4 TV a „kvalitní“ pozemní digitální vysílání pomocí Set Top Boxů mě přestalo zajímat. Vvřele doporučuji udělat to samé

Mosoj:
Platím poplatky za televizu tak ji chci chytat v naší lokalitě což sou bývalé Sudety a tady je konec světa . Kojál sem nedosáhne a Hradec Králové také ne. A čekat než se ti pantáti nahoře dohodnou a investují do nových dokrývačů které tady slibují už nějaký ten rok se mi rozhodně nechce. Digitální televize nevznikla kvůli lidem aby něco bylo kvalitnější ale, aby se opět někde utopili peníze. Jak už jsem psal bydlím v bývalých Sudetech kde satelit má většina obyvatel z důvodu že jim je blíže německé vysílání jak české protože jejich mateřský jazyk je Německý.Nevěřte všemu co kde jaký jouda někde zveřejní. Stejný problém máte třeba v IP adresách . IPv4 zanedlouho nebudou a nové IPv6 s IPv4 nekomunikují, takže také bude platit buď ta či ona. Problém je to dost velký a je zatím kolem toho ticho jak na pěšině

tom004

O přechodu z analogu na digitál se také mluvilo nějakých 10–15 let,než vůbec ke změnám začalo docházet.Takže jsem v klidu.U nás je zvykem nejdříve všechno udělat pusou,to jde rychle,a potom velice zvolna,ale opravdu zvolna, přecházíme k realizaci. :))