jirka F

Vyřeší zabití člověka něco?

Ze žárlivosti.

Nejlepší odpověď
Dochy

Jo. Ten zabitej už bude mít klid, a ten druhej vlastně taky… Nějbližších pár let bude o jeho základní životní potřeby postaráno.

Další odpovědi
dubraro

Stalin říkal: Není člověk, není problém.

led

Ano, váš problém so svojim ubytovaním a stravou na pomerne dlhú dobu. Na dôvažok dostanete aj bezplatnú lekársku starostlivosť. Len ten vzduch, filtrovaný mrežami, keby pri tom nebol.

zjentek

No tak především definitivně řeší bolest, kterou do vztahu přinesl nevěrný jedinec.

Kazatel

Myslím, že odpovědět si je schopen jedinec s průměrným intelektem sám. Bohužel momentální duševní rozpoložení a emoce mnohdy odsouvají racionalitu na vedlejší kolej.

Rokio

Ne, naopak je to velmi nelidské a protizákonné. Také je to i nemorální.

Mp2

Zabití bezdětného způsobí, že se jeho geny již nepředají dál a skončí tak jeho genová linie.
Pokud nemá sourozence, celý jeho rodokmen, který trval tisíce let, tím momentem skončí.

Snad při četbách o nějákém vynálezci (Tesla ???) jsem četl, že psal i něco o tom, že by se vrazi a psychopati měli sterilizovat.

Zabití obecně způsobí, že člověk již nebude moci činit žádná rozhodnutí a zasahovat do života druhých.

Pokud ale někdo někoho zabije ze žárlivosti, pak vyřeší situaci jen sám pro sebe.

Bídný červ

nie je človek, nie je problem – Stalin

Filip84

Ale samozřejmě, že vyřeší:

  1. funus service bude mít job,
  2. mordparta bude mít job,
  3. Ty budeš mít „zážitkový“ pobyt: od CPZky, přes soudní celu a „pohovor“ s „ubytovatelem“ o Tvém ubytování ve vazební věznici, přes vazební celu, a pak půjdeš na „Lager“. Ve Tvém případě Ti říkám, že CPZka a soudní cela by Tě „stresovala“ tuze velmi, z vazby by Ti hrabalo, a na Lageru by Tvoje prdel poznala středověk. Prostě: „zážitkový“ pobyt, jdi do toho, to je dneska velmi oblíbené! 🙂
  4. umrlec bude mít pokoj,
  5. nějakou, objektivně velmi dlouhou, dobu, nebudeš přítomen tady: to může být hodnoceno positivně, nebo negativně, ovšem vždy půjde o pravdu subjektivní, taky podle vkusu každého soudruha.

Positivem je, že tím dáš spoustě lidem vydělat. Negativem je, že to bude stát lidský život. V každém případě to status praesens vyřeší: Ty budeš ubytován jinde, umrlec bude prdět do hlíny, konflikt tím bude vyřešen, harmonie obnovena. Samozřejmě, je to jako jít na vosu se sukovicí, nebo lovit ryby dynamitem, ale řešení to je, a to takové, že absolutní, a když je to absolutní řešení, tak to problém absolutně vyřeší. Tím ale není řečeno, že až Tě pustí ze „zážitkového“ pobytu, že se děj nebude opakovat znovu.

Ale jak říkám, vyřešit to vyřeší, to rozhodně! 🙂

led

Filip84,
pozerám s údivom, to sa z prázdninového pobytu vrátil nový Filip84 (junior) a ten starý ostal „ta het“?