paul1

Vyrábíte si kapary (kaprlata) z pampeliškových puků?

Tento rok jsme nezaváhali, poupata jsme včas nasbírali a kapary z pampelišek jsou už zalité v nálevu. Později přidáme ještě poupata medvědího česneku. Minulý rok jsme zaváhali a na poupata pampelišek jsme si vzpomněli, až když ve velkém kvetly. Do čeho kapary dáváte?

Odpovědi
Nassin

Kapary nevyrábím, nekupuji, protože je v domácí kuchyni nepoužíváme .

Malvína

Nevyrábím si je, občas koupím. Používám je na jednohubky nebo do mého oblíbeného jídla – těstoviny, ančovičky, kapary, parmazán, passata, sušená rajčata, česnek, červená cibule. Vše v jednom hrnci.

EKSOT123

Na. Ale syrovou mladou nať jím už léta a poupata jsou na tom to nejlepší. Pampeliška, bršlice, m česnek, jsou jak dělané pro lenochy jako já – nemusí se pěstovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.