vypůjčené auto a bylo odcizeno

Dobrý den,známí si vypůjčil auto a bylo mu odcizeno.Majtel auta byl uvědomen,ale nic stim neudělal a těd tu špínu hazí na známého,MŮŽE STIM MÍT TEĎ PROBLÉMY.

Odpovědi
Dragonetik

Majitel auta, poté co mu byla oznámena tato skutečnost by měl okamžitě reagovat ať již formou trestního oznámení na neznámého pachatele a pokud auto bylo pojištěno, je třeba o tom ihned uvědomit pojišťovnu,která bude chtít samozřejmě záznam od PČR.