Lalaik

Vyplati se registrace na Sazka?

Pry si overuji lide pres financak nebo pres co? Jake to ma nevyhody?

Odpovědi
Alesh

Při dokončení registrace ti dají 220 Kč, teda před časem to dávali, snad platí stále.

JájsemRaibek

Výhoda je třeba v tom, že můžeš sázet z domu, kdy na vklad do sázky zadáš platbu přes online terminál. Výhru ti ihned připíší k účtu a ty si jí můžeš vybrat nebo prosázet. Nemusíš kontrolovat tiket, informují tě o výhře.
Co se týče ověření, tak to probíhá pomocí údajů a následně fyzicky na terminálu sazky.

anonym

Nevyplatí se mít se sazkou cokoliv do činění. Pokud nejste jejich akcionář bude to zaručeně ztrátová spolupráce ať už se budete registrovat či nikoliv …