OLDA321

Vyplácí se koupě této kamery?

Mám mobil s 8MPx full HD rozlišením. Chtěl bych se zeptat, zda by se mi tedy koupě této kamery vyplatila http://digitalni-kamery.heureka­.cz/samsung-hmx-f90/

Odpovědi
Alesh

na co kameru, pokud se tomu nevěnuješ, nestříháš to, neděláš z toho nějaké „umělecké“ výtvory, tak je podle mě kamera zbytečnost. lepší je dělat fotky a foťák umí dnes i super videa, když ho tu a tam potřebuješ natočit. s ohledem na neustále se zlepšující foťáky s kamerami integrovanými do mobilů už postrádá smysl i pořizovat si klasický foťák. výjimkou budiž situace, kdy se dotyčný tomu opravdu věnuje.

mosoj

Jenom tě upozorňuji, že rozlišení 8MP má pouze foťák. Full HD rozlišení je cca 2 MP a bude je mít i ta kamera. Tudy cesta ve výběru nevede.