Terézina

Výměna zboží

Chtěla bych jít vyměnit zboží do Rossmanna. Mám jít nejprve ke kase a pak až si vybrat jiné zboží, nebo si ho vybrat a pak to jít ke kase vyměnit? Já vím, že je to hloupá otázka, ale řikala jsem si, že bych s tím mohla mít nějaké problémy, když tam s tím půjdu až po tom, co si výběru jiné. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
gecco

Nejdříve vrať to, které nechceš.

Další odpovědi
McArthur

Určitě se nejprve domluv co chceš vrátit a zda-li to jde. Pokud půjdeš s dříve zakoupeným zbožím do obchodu, je možné, že ho budeš muset znovu zaplatit, protože důkazní břemeno o tom, že jsi ho už jednou koupila, je na Tobě.