Ella

Tesco – výměna zboží (oblečení) z pobočky do pobočky.

Dobrý den, mám takový dotaz – dlouho jsem v F&F sháněla šaty, které v Palladiu měli pouze ve 48, konečně jsem je našla v Tescu na Zličíně, ovšem o číslo větší než je moje, moc jsem je chtěla, tak jsem si je koupila. Prodavačka ovšem říkala, že pokud najdu svoji velikost v jiném Tescu můžu šaty vyměnit, je to opravdu tak?
Doplňuji:
tak lidi říkají různé věci =) raději se zeptám dvakrát, než aby tam na mě pak koukali jak na exota =D Ono je to stejně už jedno – teď jsem si zavolala a už je nemají pro jistotu vůbec =D

Nejlepší odpověď
Alesh

dobrej dotaz 🙂

Tak asi jo, když ti to říkali, ne?

Další odpovědi
anonym

To by měla být samozřejmost.Hlavně doklad o koupi.Jezdím do H.K. za tchyní,kde jsem také v Tescu koupila dárek dětem.Vyměnila jsem jej ve Varech.Bez problémů.

Michal Kole

Bohužel zákon toto neřeší. Je to jen dobrá vůle obchodníka vyměnit zboží.

Lepší je kupovat na netu, tam máte 14 záruku vrácení peněz (BEZ poštovného).

E-shop Vám může něco odečíst za uvedení do prodejního stavu.

tom004

Jak jsem se právě dozvěděl od manželky,prý to tak je,má to vyzkoušené.A jak známo,manželky mají vždy pravdu. :))