Sezam1

V čem by mohl být problém? Vyměnil jsem trubici za led trubici včetně startéru, ale trubice nesvítí?

Dobrý den,vyměnil jsem trubici za led trubici a vyměnil jsem i startér který byl k led trubici a trubice nesvítí.V čem by mohl být problém?

Původni neotázka
Výměna trubice za led trubici

Odpovědi
Dochy

Co třeba napájení?
Takhle těžko říct. Zkus napsat do diskuse typy jak původní tak nové, co už jsi prověřil apod…

mosoj

Led trubice se připojuje stejně jako obyčejná žárovka. Přidaný „startér“ by to měl zajistit, aby se nemusely přepojovat dráty v tělese.

Pokud se na to cítíš, připoj trubici jako žárovku na jedné či druhé straně. Trubice by měla svítit. Pokud nebude, je vadná trubice.- Pokud bude svítit je vadný ten „jako startér“ nebo je někde vadný kontakt.