silva49

Výkon trestu obecně prospěšných prací

Prosím poradte někdo.Za neplacení výživného jsem v září 2009 dostal OPP na 300h.OPP jsem nemohl vykonávat přes zimu,jelikož tam kde jsem měl přidělenou práci u zahradníků mi neustále v zimě kdy byl sníh říkali,že není práce,že vše dělají stroje.Bylo to cca 4měsíce.Pak pán který mě má na starosti měl dovolenou a nikdo za něj mi nechtěl práci dát.Ted mám odpracováno 59,5hod.
Můžete mi poradit zda by ta doba kdy byla zima a nikdo mi nechtěl práci dát mohl trest nějak posunout.A poradit jak?A čím bych si to event.mohl ještě prodloužit?Moc dě­kuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tuto situaci bys měl nejspíš řešit se svým mediačním pracovníkem, který tě má na starosti a který také soudu oznámí, že jsi tu práci nevykonal.
V případě, že máš doklady o tom, že jsi byl tam a tam poslán a tam a tam tě odmítli, mohlo (zdůrazňuji mohlo) by to pomoci.

Další odpovědi
lerak14

tak teď to bude těžké už při odmítnutí jsi měl jít nahlásit že nemají práci běž do zahradnictví ať ti dají papír že neměli práci jinak musíš požádat soud o prodloužení
pokus se domluvit ať ti zahradník ty hodiny napíše co hodina 50kč znám lidi kteří sito prej tak kupují jinak budeš mít problém