malejmaty

Vyhráli jste někdy nějakou medaili?

Já zatím dvě, a to v Chotči na Neckyádě.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Další odpovědi
quentos

Ano, v mládí několik v recitaci a v letech 2009–2017 cca 15 medailí ve scrabblu (z toho 7 zlatých, 5 stříbrných a 3 bronzové), k nimž doufám ještě přibudou další. „Cca“ proto, že do toho nepočítám ještě nějaká (asi dvě) „virtuální“ stříbra, kdy jsem na turnaji skončil sice druhý, ale pořadatel pro první tři neměl medaile…

Sebevědomí

Já jsem vyhrál medailí. Ve virtuálním světě. Bez nadsázky. Co tím sledujete?…

Rokio

Ano, a to z vojenského pochodu.

aliendrone

Jo, něco by se našlo, víceméně podobného typu jako máš ty. Ale to je úplné nic oproti jinému ocenění, které dnes přivádí lidi v úžas. Získal jsem ho v páté třídě ZŠ v okresním kole soutěže a dnes ho mám zarámované a hrdě vystavené na záchodě. (Jsou tací, kteří tvrdí, že je to nevkus, jiní to považují za origiální a vtipný nápad, každopádně tam zůstane, dokud budu dýchat.) Když jsem diplom hrdě donesl domů s tím, že postupuji do krajského kola, táta mě seřezal – a bylo po soutěžení. :)

Jo, tak soutěž byla vědomostní a jmenovala se:

O ZEMI, KDE ZÍTRA JIŽ ZNAMENÁ VČERA. :D :D :D :D :D

Lamalam

Ano. Na podobnou otázku už jsem tady odpovídala.

jáára

Ano, na základce.
Programování a elektronika.

lota

NE nebo si to nepamatuji, ani žádnou sušenkovou.