misshi

Vyhodili me ve skole 4.10. a dnes je 18.11. Co se mi stane kdyz tam prijdu az ted?? Jak to bude se soc. a zdravotnim?

Nesla jsem na urad prace.

Odpovědi
LeVovič

Když půjdeš na pracovní úřad až teď, tak tě nezaregistrují, myslím, že musíš jít nejdéle do třech pracovních dní :)
Ideální řešení tvého problému je, aby sis našla nějakou brigádu, klidně na jeden den a pak se běž hned zaregistrovat. ;)
Ale musíš to tento měsíc nějak vymyslet se zdravotním pojištěním, jinak budou úroky :)