Pavel950710

Výdělek ze sociálních sítí?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli v této době plné „influencerů“ apod. vydělávají i stránky, které nepropagují určitý výrobek, službu/osobu a nejlépe na čem? Např. fotky žen, vtipy, sportovní zpravodajství, citáty. Některé z nich mají desítky tisíc sledujících, především na Facebooku a Instagramu… Díky

Odpovědi
Drap

Ano, někteří mají i nějaký výdělek díky sociálním sítím. Dosahují toho všemi možnými způsoby. Zajistit si však milionové sledování, neni nijak snadné.

anonym

Jasně, že jo.

Některý weby nabízej třeba premiovej obsah po registraci a zaplacení měsíčního poplatku. Další zobrazujou reklamy, prodávaj data svejch uživatelů…