Avatar uživatele
panenka

Vyčištění plochy seznam ikon které nebyly použity nejméně 60 dní

Dobrý den dnes ráno se mi na svém PC ukázalo Vyčištění plochy od nepoužitých ikon,že se mi to uloží a pak když budu chtít můžu si to najít a dát nazpět na plochu .Budete prosím tak moc hodní a vysvětlíte mi kam se mi to bude ukládat ,kde si tu složku pak najdu a jestli si to můžu udělat i sama a jak prosím o přesný postup děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, kokoťenko, rynek878 před 5037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

No já myslím,že ikony,které jste měla na ploše,byly jen odkazy,takže je určitě najdete v programech,no a tam si pak kliknete a uložíte si je zpět na plochu. Ale expert na počítače nejsem,tak určitě někdo poradí lépe.

Pardon,ne odkazy,zástup­ce…nerozumím,vždyť to říkám.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Vyčištění plochy od nepoužitých ikon,tak tuto nabídku ignorujte a máte zase na 60 dní pokoj,v žádném případě si nenechávejte smazávat ikony,které jste 60 dní nepoužila,tak je nastavený systém a vy byste je musela opět pracně kopírovat,třeba z programu files.
Doplňuji:
takto vypadá moje plocha PC,všechny ikony mám schované v modrém terčíku u hodin:

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0165nadap033250399­350233.jpg

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Obnova uklizených ikon je jednoduchá …

Nepoužívané ikony nejsou vymazány, ale pouze přesunuty do jedné složky, která se objeví přímo na ploše, pojmenované „Nepoužívané odkazy plochy“ – tímto seskupením nepoužívaných ikon pod jednu (složku) se uvolní nějaké místo na ploše pro jiné snad užitečnější ikony.

Z této složky však zase velmi snadno můžete přemístit ikony zpět rovnou na plochu pouhým klepnutím a tažením myší … Tedy neni důvod se obávat že budete muset zástupce vytvářet nanovo hledáním v program files.
Doplňuji:
obecně však, pokud jde o lepší organizaci plochy, doporučuji všechny ikony na ploše víceméně vyházet a míst otoho používat program jako je například Launchy, který vám umožní spustit libovolný program z nabídky Start pouze zadáním prvních dvou-tří znaků jeho názvu … je to mimořádně praktická věc funkční i v XP.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit