panenka

Vyčištění plochy seznam ikon které nebyly použity nejméně 60 dní

Dobrý den dnes ráno se mi na svém PC ukázalo Vyčištění plochy od nepoužitých ikon,že se mi to uloží a pak když budu chtít můžu si to najít a dát nazpět na plochu .Budete prosím tak moc hodní a vysvětlíte mi kam se mi to bude ukládat ,kde si tu složku pak najdu a jestli si to můžu udělat i sama a jak prosím o přesný postup děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

No já myslím,že ikony,které jste měla na ploše,byly jen odkazy,takže je určitě najdete v programech,no a tam si pak kliknete a uložíte si je zpět na plochu. Ale expert na počítače nejsem,tak určitě někdo poradí lépe.

Pardon,ne odkazy,zástup­ce…nerozumím,vždyť to říkám.....

Další odpovědi
rynek878

Vyčištění plochy od nepoužitých ikon,tak tuto nabídku ignorujte a máte zase na 60 dní pokoj,v žádném případě si nenechávejte smazávat ikony,které jste 60 dní nepoužila,tak je nastavený systém a vy byste je musela opět pracně kopírovat,třeba z programu files.
Doplňuji:
takto vypadá moje plocha PC,všechny ikony mám schované v modrém terčíku u hodin:

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0165nadap033250399­350233.jpg

anonym

Obnova uklizených ikon je jednoduchá …

Nepoužívané ikony nejsou vymazány, ale pouze přesunuty do jedné složky, která se objeví přímo na ploše, pojmenované „Nepoužívané odkazy plochy“ – tímto seskupením nepoužívaných ikon pod jednu (složku) se uvolní nějaké místo na ploše pro jiné snad užitečnější ikony.

Z této složky však zase velmi snadno můžete přemístit ikony zpět rovnou na plochu pouhým klepnutím a tažením myší … Tedy neni důvod se obávat že budete muset zástupce vytvářet nanovo hledáním v program files.
Doplňuji:
obecně však, pokud jde o lepší organizaci plochy, doporučuji všechny ikony na ploše víceméně vyházet a míst otoho používat program jako je například Launchy, který vám umožní spustit libovolný program z nabídky Start pouze zadáním prvních dvou-tří znaků jeho názvu … je to mimořádně praktická věc funkční i v XP.