EDA

VYBÍJENÍ BATERIE

Mám asi rok starou gelovou baterii ve Fabii, která se mi za poslední 2 měsíce 2× vybila, že nešlo nastartovat. Nic zapnuto nezůstalo, s autem jezdím cca obden. V servise nic neobjevili, baterii dobili a situace se opakovala.

Odpovědi
cochee

Jestliže v servise nic neobjevili, pak asi baterie končí – a protože je jen rok stará, možná že by stálo za pokus ji reklamovat.
Jinak jsem dost překvapen z gelové baterie pro automobily… netušil jsem, že to existuje a když jsem se teď podíval na jejich ceny, tak se mi protočily panenky. Do Fabie bych si to nekoupil – možná tak do Meďoura S-classe 😁

mosoj

Ještě jestli je to gelová . Bezúdržbová baterie nemusí být gelová. !! Divil bych se že do auta by dávali gelovou. Gelová baterie je velice citlivá na přebíjení a to se v autě děje téměř pořád. U takovýchto AKU musí být ošetřeno dobíjení počítačem a to u Fabie není. To mají pouze automobily nejvyšší třídy.

Mám dojem že vám někdo špatně poradil.