kemo

výběr zimní pneumatiky

Na pneumatikách na autě mám napsaáno 165/70 R13 79T .

Mohu koupit pneumatiky s označením 165/70 R13 79T TL.
To že TL znamená bezdušové vím,ale nevím přesně jak to funguje. Pokud je koupím namontují mi je v autoservisu na auto?

Odpovědi
WTF

jj, neřeš, bezdušový jsou dnes víceméně všechny, proto se to už většinou ani neuvádí

cochee

Funguje to tak, že přineseš disk(y) a gumu(-y), servisák disk prohlédne, jestli není „kopnutý,“ namydlí to, na mašině nasouká gumu na ráfek, nafoukne ji a celé kolo vyváží. Pokud chceš a zaplatíš, kompletní kolo i dá přímo na auto (resp. zamění jím letní kolo).