Nassin

Zůstalo ještě něco vám dlouhodobě ženatým/vdaným ze svatebních darů?

Od roku 1976 mi zbyla jen nekompletní sada příborů, krabička od žehličky, 1 sklenička z 6-ti dílné soupravy a to je asi tak vše.
--

Vy, dlouhodobě ženatí/vdané, zůstalo vám ještě něco ze svatebních darů?

Nejlepší odpověď
Justin1

My jsme na své přání jako dary dostávali jenom peníze a tyhle peníze z darů už nemáme.

Další odpovědi
dudu

I po osmačtyřiceti létech nám stále slouží klasická remoska a obývák zdobí souprava obřích číší.

Kelt

Příbory máme, nějaké povlečení a další krámy, tak to ví manželka. Ale asi ano.

Dochy

Co znamená „dlouhodobě“?
cca 14 let
mikrovlnka, kuch. robot, nějaké příbory co nikdo nechce používat, keramické talíře už jsou z velké části pryč (něco děti, něco nehoda, něco Itálie) ale myslím, že někde nahoře v polici je ještě „sváteční“ sada, obraz, sada hezkých keram. tácků na sušenky apod.,…

paul1

Nějaké broušené skleničky, foťák, ten už ale dávno nepoužívám, příbory (jsou to už všechno starožitnosti, bylo to skoro před 60 lety)

led

Deti svadobnej noci…

Herjulfson

U nás vyvážejí popelnice každý týden.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Nassin, hladnému sa o jedle sníva. Prebuďte sa a vytiahnite si ruku z…

Nassin

Dochy, nadhodil jsem rok. 1976