daran

Všude je psáno, jak je Miroslav Kalousek velký zloděj. Co přesně ukradl a bylo mu to někdy dokázáno?

Nejlepší odpověď
ivzez

Kde všude?
(Já jsem to nikde nečetla.)

Další odpovědi
dr.luha

Prý dostal z Vatikánu pár (hodně) miliónů € za protlačení církevních restitucí. Něco přerozdělil své straně a zbytek…? Mimo jiné má z jakéhosi „neznámého“ důvodu nadstandardní přístup do televize.

michalds

Taky si nemyslím, že by byl vyloženě zloděj.

aliendrone

Našim politikům je prakticky nemožné něco dokázat, jedou v tom společně a navzájem se kryjí. Ale protože něco pamtuji, tak se v souvislosti s kalouskem zajímej např. kauzovu Omnipol. (jedna za všechny stačí) ;) :D :D

Gestas

Kampaaaň!

cukrar

Darane, to se říká skoro o každém politikovi. Sdělují to lidé, kteří o tom nic neví, jen chtějí být „odborní“ tak opakují slova jiných. Stačí napsat „prý“ a pak jeto již pravda.