Všimli jste si že ve SPORTCE jsou vyhry za posledni měsice menši.Muže to řidit počitač aby bylo vyhercu malo?

A sazite ještě někdo? Zda se mi to s těma vyhrama divne.

Nejlepší odpověď
tom004

Nesázím,ale čím néně se na sázkách vybere,tím néně lze rozdělit na výhrách. A media tvrdí,že počet sázek poklesl až o 80%,tak je vůbec „zázrak“,že je co vyplatit.

Další odpovědi
Hykam

Na výhry jde určité procento ze sázek a těch v poslední době rapidně ubylo, tudíž i výhry musí být menší.
Losování pod dohledem notáře, ten by měl být zárukou, že vše je podle platných regulí.

Děda Louda

S ohledem na kolotoče kolem Sazky mnozí trafikanti, ale i jiní provozovatelé zavřeli její terminály a nepřijímají tudíž sázky (vklady). Je-li méně vsazeno, je logicky i méně peněz k rozdělení na výhry.
S uzavřenými terminály souvisí i komplikace s dobíjením telefonů, placením složenek a ostatními službami, které běžně poskytovaly.
Takže nic divného na tom není, jde jenom o peníze.

stryda

Vyhry ve sportce jsou mensi ale prvni poradi jiz dlouho nebylo.Rosak ktery moderoval BINGO priznal ze vylosovana cisla byla dopredu znama.Tak si myslim ze soudruzi ve sportce poradi ovlivnuji hodne.Je to divne ze prvni poradi neni asi by si ho nemeli z ceho pro sebe vyplatit.

Junoo

Také jsem přesvědčený že díky on-line terminálům Sazka zná četnost vsazených čísel a jejich kombinace a tak manipulují s výsledky slosování,které není ani v přímém přenosu.Dříve bylo losování vždy za účasti malé loterijní komise a notáře…dnes jen záběr na rotující míčky v osudí a ze záznamu,kdy je možné sestříhat jednotlivé záběry tak,jak dopadlo sázení,tedy četnost a kombinace čísel…