Cvrčák

Všimli jste si této podivné komunikace na sociálních sítích?

Ukázka: Vy.jste.tady.chy­bel.Nechapu.Proc­.sem.chodite.kdyz­.tomu.nefandi­te.Pardon.na.mo­bilu.nelze.psat­.jinak.ale.po­rad.Je.to.lep­si.nez.ty.vase­.kecy.

Tedy tečky za každým slovem. Všimli jste si toho už? A co na to říkáte?

Nejlepší odpověď
Arne1

Nevšiml. Asi nejsem členem příslušných skupin.

Další odpovědi
Justin1

Mohlo by to být kvůli ovlivnění nějaké statistiky, která počítá věty. Něco podobného se používá v geocachingu, kde statistika počítá slova v každém logu. Když někdo chce mít velký průměrný počet slov v logu, dává do logu několik desítek opakování zkratky „TFTC“ pro poděkování za kešku nebo tam vkládá poděkování za kešku v mnoha jazycích. Není to úplně čistá praktika, takže to nedělám, raději poctivě vymýšlím, co bych napsal.