Jur_a

Doporučíte VŠ, jež nemá přehnané nároky a kterou lze studovat kombinovaně?

Ahoj, zaměstnavatel po mně požaduje titul (nejméně Bc.), přičemž mu je jedno v jakém oboru. Je to trochu na hlavu, ale pokud mi to v práci pomůže, tak budiž.

Nyní hledám VŠ s libovolným oborem, který neobsahuje matematiku a lze ho studovat distančně. Jsem i pro soukromé školy. Jde mi o to, aby škola neměla přehnané nároky. Nejlépe severní Čechy + Praha.

Může mi někdo nějakou školu doporučit? Popřípadě předat zkušenosti?

Jsem téměř 6 let ze školy a s matematikou jsem poměrně bojoval.

Odpovědi
terry

Známý dělal VŠ pedagogickou se zaměřením na tělocvik.
Ale to zase vyžaduje trochu kondici. Bylo třeba splnit nějaké limity.
On chtěl dělat trenéra a také zvýšit kvalifikaci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Skoro bych si tipla, že zaměstnavatel je státní podnik.

Jur_a

Bohužel se jedná o Škoda auto. Nyní pracuji v kanceláři, kde zpracovávám různá vyhodnocení objednávek atp. Bylo mi řečeno, že mohu studovat třeba králíky, ale bez titulu se výš nedostanu.

dubraro

Já bych řekl, že nějaký úřad.