pepe88

Vrátili byste Václava Havla na Hrad, kdyby to šlo?

Původní
Vrátili by jste Václava Havla na Hrad kdyby to šlo?

Nejlepší odpověď
Drap

Na štěstí už to nejde.

Další odpovědi
pusinka50

Ani náhodou. Když byl pouhý disident, tak jako odpor ke komunistickému režimu jsem ho uznávala. Tehdy mi vadila nejvíc nesvoboda slova a nemožnost vyjet za hranice. Nesvobodu slova tady máme zase a za hranice už nikdy nevyjedu, protože na to nenašetřím peníze. Jeho prosazování vstupu naší země do NATO a do EU bylo silně neuvážlivé. Jeho divadelní hry mi vůbec nic neříkali. Nic proti němu, ale byl to snílek a ne ekonom či prognostik.

Medulka.013

Ano, protože pana Václava Havla si nesmírně vážím jako obyčejného člověka po zhlédnutí filmu Občan Havel.

Tw!st

Ne, letiště mu už bude muset postačit…

Nuk nuk

Kdybych měla volit mezi Havlem a Zemanem, volila bych Havla.

tynazajic

Určitě.

yuko

Ja ano.

Arne1

stačilo

bolak

Ale tak vono by to šlóó… ale už by to nebylo vono 🙂

led

Nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky. Čas všetko mení.

Kryšpín

Záleží jak kdo,zaručeně amnestovaní, sudeťáci, restituenti, američani, humanisti a jak má názor Pavel Nový příteličkové z mokré čvrti.
Ovšem příbuzní po zavražděných, vrahy které, také Havel amnestoval těžko, rovněž většina Srbů, kdy byla Jugoslávie se svolením České republiky nejsilnějším vojenským společenstvím NATO bombardována a to humanitárně bez souhlasu slovutného OSN.

monikaops

Taky už bych to nevrátila.