Blecha

Vrácení PC do továrního nastavení.

Chci vrátit PC do továrního nastavení, ale chce po mě heslo. Chci se zeptat jestli se toto heslo nastavuje (jestli jsem ho už někdy v minulosti nastavil já sám) nebo jestli jsou to hesla jako například výrobní číslo atd… Pokud jsem ho někdy nastavil, dá se nějak zjistit jaké? :D
Doplňuji:
Ale já vím jak se k tomu dostat, mám i na ploše takovou lištu Acer → Acer eRecovery Managment → Restore system to factory default a potom to chce: Empowering Technology password a to nevím jestli je nějaké výrobní číslo, nebo kde mám to heslo zjistit

Nejlepší odpověď
mrblackwell

Já bych řekl že to bude v Biosu,který vyvoláte ihned po spuštění PC klávesou Del,ale může to být i jinou klávesou podle typu PC.V nabídce BIOSu nastavíš na bios default