zjentek

Vnímají nás zvířata jako sobě rovné?

Nejlepší odpověď
paul1

Asi jak které. Některé se nám ochotně podřizují, jiné ne. Rovnítko se hledá těžko.

Další odpovědi
Dochy

Pro některé jsme „bozi“ pro jiné jen přesnídávka.

Drap

Ne,

Kelt

Pes je zvyklý na svého pána. A takový policejní pes reaguje na povel a zadrží pachatele. Slon, lev a tygr a jiná zvířata asi takto neuvažují. No záleží na situaci, zda je vyrušíš, nebo zda útočí. Zajímavá otázka, hodnotím, ale nevím, jak odpovědět.

cappuccino

Vlastovky urcite ne, protoze nam pokalely rimsu:)

Dochy

capuccino: Třeba je to ten případ, že jste pro ně bozi a chtěli se zavděčit doručením kvalitního hnojiva…
😉

cappuccino

@Dochy: My letos rimsu nehnojime:)

zjentek

Cappuccko jako obvykle v jedné větě shrnula vše! (; 🖐👍

cappuccino

:)