Vlastníte někdo tu vymoženost, které se říká dron?

Nejlepší odpověď
setapouch

Ne, ty cenově dostupné mají na můj vkus moc malý „dolet“, řádově ve vyšších jednotkách minut. Ale kolega je používá pro filmování a záběry jsou to leckdy úchvatné.
Jakmile ale najdu model s nějakým rozumným časem na baterie za rozumnou cenu, nejspíš půjdu do toho. Právě kvůli filmování.

Další odpovědi
Martinuss

setapouch:

už jsou i na vodík sice zatím jen prototyp ale vydrží tak 10× déle
http://www.osel­.cz/8255-hycopter-dron-na-vodik.html

zjentek

Ne ale mám minohledačku ..proč?

marci1

Já ne, ale příbuzný má hodně drahý s kamerou, stál myslím přes 100 tis. Kč.

BANAN93

Ne, ale líbil se mi dron co následuje – nechápu, že do něčeho nevrazí – asi může ne ? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Lo8BUKdYk­V0

Klaproth

Nevlastním, ale pro účely fotografování jsem si ho několikrát pronajal i s operátorem.

ReHu

Já ne a ani nikoho neznám.
Ale občas by se hodil mému účetnímu, který točí dokumenty.
Nedávno si pronajal vrtulník.

anonym

nemám a na nic bych ho nepotřeboval. nakonec to určitě může svádět k narušování soukromí a pak by mohl dron příjít k destrukci ze strany dotčeného

Luxx

ne, ale Ježíšek mi donesl autobus na dálkové ovládání.. to je lepší než pět dronů

Lamalam

Nevlastním, ještě jsem to nepotřebovala.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Klaproth

jdi s tím spamováním někam. Co příspěvek, to odkaz na nějaký e-shop.

anonym

Martinuss: počítám, že cena nebude v řádu tisíců korun. A víc je pro mé domácí použití nerentabilní :)

Martinuss

No jo, baterie se jan tak rapidně nezlepší to už tu bylo tisíckrát a stále nic. A prototyp je vždy drahej, jak to začnou masivně prodávat tak už to bude za pár tisíc možná :)