Avatar uživatele
briketka10

Víte, že když si do vyhledávače zadáte „amnestie“ vyjde Vám 333 byla to otázka od ocko komu zase vadila ??..

..chtěla jsem odpovědět
http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&new­window=1&tbo=d&­q=amnestie+2013+ot%C3­%A1zky+a+odpo­vedi.cz&oq=am­nestie+2013+ot%C3­%A1zky+a+odpo­vedi.cz&gs_l=ser­p.3...23573.32433­.0.33401.6.6.0­.0.0.0.199.649­.5j1.6.0...0.0­...1c.1.9aNxY­cYu_f8
Doplňuji:
chtěla jsem jen napsat, že tu není z nás nikdo
soudce ani právník, který by mohl kvalifikovaně
odpovídat na otázky a proto se nemohou tázající
divit, že buď neodpovíme, nebo nevíme..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? manon, hanny 2, Drap, Gorbell, Illines, anonym, anonym, anonym, Lleni před 4102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Ani nebudu počítat kolik mi dnes přišlo emailů smazaná otázka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

http://www.fa­cebook.com/per­malink.php?sto­ry_fbid=1015119060800170­9&id=44489536708

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Možná, že by se nějaká forma amnestie měla zavést i tady na odpovědích ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

a dalsi !! nuda tohle uz tady bylo …!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Briketko, zůstaň v klidu. Mazalo se, maže se a bude se mazat. Stav je to tady zcela normální. Měli bychom se už přestat ptát, co, komu a proč vadilo. Ještě tady nikdy nezazněla odpověď, která by něco takové objasnila.
Doplňuji:
No, vidíš to. Ty sis nakonec svou odpověď napsala alespoň takto. Tak Ti místo palečku dám hvězdičku. Já kvůli smazané otázce brečet nebudu. Jsou tu jiné věci, které mi vadí podstatně víc.
A jinak ta otázka zněla: Víte, že když zadáte do vyhledávače „amnestie 2013“, objeví se Vám 333 odkazů? Možná někomu vadilo, že snad třicetkrát položený stejný dotaz lze podle zdejších pravidel považovat za podvod. A dodávám, že i amnestie 2013 je celá jeden velký podvod na poctivé lidi tohoto státu. Nemyslím si, že jednou odsouzeným lidem bylo dobré takhle „odpustit“ jejich prohřešky proti zákonu. Zloději budou tím více krást, podvodníci podvádět, násilníci ubližovat. Pokud někomu byl vyměřen trest, tak by si ho měl odpykat. Je ostudou, že Václav Klaus najednou udělal sám to, co tak hlasitě kritizoval u zbabrané amnestie Václava Havla. Že by opakovaná chyba v jeho režii měla jinou podobu? Pokud ano, tak je tím ostudnější, že se jí dopustil tak velký kritik čehokoliv.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jo, kdo s čím zachází…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Hele, už to nemažte kurňa!!!! To se nedělá!!! Vo očko nejde ale já tam měl body :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

katastrofa ono je to přejde,
stačí neodpovídat a bude :D

a mazači by už mohli končit

před 4102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ale to byla všeobecná odpověď ne pro tebe ocko..
já jsem klidná !

před 4102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Briketko, ti mazači jsou ale jinde, než kam každou chvíli míří Tvůj prst. Otázek na amnestii tu padlo velké množství a hlasů proti ní se ozvalo také dost. Jenom se mrkni, kolik jich zůstalo. Je zarážející, že někomu tu vadí spravedlnost, a to i ta tvrdě vybojovávaná justicí.
Rozčilovat se na Odpovědích.cz kvůli lidské zlobě je ta poslední věc, kterou bys měla sama pro sebe udělat. Jedinou cestou je ignorovat to a žít si svůj život bez závislosti na servru, který dovoluje, aby se na něm zaregistrovaní lidé chovali vůči sobě tak útočně a neslušně.
Drž se. Pravdu máš v tom, že jednou všechno přejde. Jenom to někdy trvá sakra dlouho.

před 4102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Michale já jen vím, že mizely nějaké palce..

před 4102 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek