annas

Víte, kdo hrál svéráznou doktorku Fastovou v seriálu Nemocnice na kraji města?

Jindy vychytralá ženuška, královna, kostelnička, domovnice atd.

Která herečka zemřela 21. ledna v 80. letech 20. st.? Vzpomente si na některou její roli?

Nejlepší odpověď
BEAES

Dana Medřická, velmi se mi líbila v seriálu My všichni školou povinní.

Zdroj: http://www.osob­nosti.cz/dana-medricka.php

Další odpovědi
hanjimka

Danuška Medřická už se na ni těším,až se tam objeví.Řekla bych NEJherečka.

vagra

Já si Danu Medřickou spojuji s Měsícem nad řekou a potom s velice oblíbeným seriálem Taková normální rodinka.
Podle mého mínění,jedna z našich nejlepších hereček.