Větší splátky než příjem

Dobrý den.Dostal jsem se do fin.tísně a teď se to na mě jen hrne.Dlužím cca 200tis.a nevim jak splácet.Je nějaká cesta jak z toho ven? Nechci se splácení vyhybat,ale mam toho víc než splácet dokážu.Děkuji,Janda

Odpovědi
lemra@lina

Zajděte za fin. poradcem, je možné si třeba vzít jednu půjčku u banky a tím zaplatit všechny dluhy. U banky pak máte serióznost jednáni a třeba by bylo možné roztáhnout dobu splácení.

sakai

Cílem je sloučit všechny dluhy do jednoho a roztáhnout splácení na co nejdelší dobu, aby splátky klesly pod likvidační hranici. Řešit s finančním poradcem a přes banku. Nebankovní instituce vás svým RPSN zlikvidují.