JájsemRaibek

Věříte, že u nás v republice žijí nenormální lidé?

https://www.ex­tra.cz/v-hospode-u-brna-rozjeli-pres-zakaz-bujary-vecirek-za-popijeni-kazdy-zaplati-20-tisic?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu
Napsal bych namísto nenormální i jiné vulgární slovo, ale to by tu asi dlouho nevydrželo.

Nejlepší odpověď
Edison

Samozřejmě. Není totiž otázkou jestli, ale kolik. Případně s kolika se potkáš.

Další odpovědi
elkon

No jeje, a píšou i sem. A je jich dost. Stačí to zde sledovat.

Kepler

A proč by právě ČRdel měla být výjimkou?

aliendrone

Hmm, co naděláš. Z tvého dotazu předpokládám, že neznáš Darwinovy ceny na Streamu. Zkoukni tady vítěznou scénku (tu poslední – málem jsem si cvrnknul do smíchem do gatí)) a pak můžeš studovat i další vítěze Darwinových cen. Přestaneš si pak dělat iluze. ;) :) https://www.te­levizeseznam.cz/vi­deo/darwinovy-ceny/na-tanec-okolo-hridele-tenhle-dervis-dlouho-nezapomene-64031141

Pepa25

Co navrhujete? Zastřelit, když máme ten nouzový stav?